Złoty

Liczba filmów: bez ograniczeń
Ważność konta: 30 dni
Cena: 14,90 zł / mc

Złoty abonament w nowej wersji, umożliwia wieloktrone oglądanie wszystkich filmów szkoleniowych zawartych w bibliotece STEP4HAIR oraz dostęp do wszystkich nowych filmów, które będą się pojawiały cyklicznie, z wyjątkiem kursu Long Staż (nauka zawodu) i kursów online.
Subskrybuj Dowiedz się więcej

Nauka Zawodu Online dla Szkół

Ważność konta: 365 dni
Cena: 5 950,00 zł

Nasz program do nauki fryzjerstwa dedykujemy szkołom o profilu fryzjerskim. Umożliwia on naukę zawodu w zakresie: modelowania, koloryzacji, strzyżenia. Dodatkowo, nauczyciel ma dostęp do całej biblioteki filmów Step4Hair (PONAD 200 filmów szkoleniowych).
Kup abonament Dowiedz się więcej

Nauka Zawodu Online - Indywidualnie

Ważność konta: 90 dni
Cena: 5 950,00 zł 1 890,00 zł

4-etapowy kurs z zakresu: koloryzacji, strzyżenia, modelowania + egzamin. Nasz kurs przygotuje Cię do pracy na samodzielnym stanowisku fryzjerskim. Jesteś pod stałą opieką profesjonalnego edukatora podczas trwania całego procesu nauki. Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu otrzymasz certyfikat ukończenia Kursu Fryzjerskiego Online Step4hair.
Kup abonament Dowiedz się więcej

Modelowanie

Zapoznaj się z 6 różnymi technikami modelowania włosów, niezbędnymi do stylizacji fryzur.
Cena: 390,00 zł
Ważność konta: 30 dni

Kup moduł

Koloryzacja

W tym etapie zapoznasz się z 4 klasycznymi technikami koloryzacji, które mają na celu pobudzenie wyobraźni w układaniu koloru.
Cena: 390,00 zł
Ważność konta: 30 dni

Kup moduł

Strzyżenie

Prezentowane przez nas 8 technik strzyżeń to efekt wieloletniego doświadczenia w edukacji. Poprzez odpowiednie stopniowanie trudności i użycie nieskomplikowanej formy przekazu, wprowadzimy Cię w świat fryzur od długich, aż po krótkie.
Cena: 1 100,00 zł
Ważność konta: 30 dni

Kup moduł

Zapisz się do naszego newslettera

Bądź na bieżąco i śledź najmodniejsze trendy we fryzurach! Zostaw nam swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowościach na naszej platformie!

Wszelkie prawa zastrzeżone © STEP4HAIR.com 2014. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu i Polityki prywatności.