Oglądasz skróconą wersję filmu, aby mieć dostęp do całego filmu kup go TERAZ!

Wymagania klientek bywają często mocno absurdalne. Panie nie zdają sobie sprawy z tego by uzyskać wymarzony efekt z instagramowych inspiracji, my fryzjerzy musimy naprawdę się „napocić”. Często pewnych rzeczy nie można przeskoczyć i wykonanie wymarzonych kolorów często kończy się fiaskiem. Jak to jest w przypadku rocznego odrostu i marzenia o jednolitym blondzie? Da się? Czy nie ma szans na uzyskanie efektu równomiernego koloru? Otóż da się. Sylwia Tomanek edukatorka Akademii Berendowicz & Kublin w najnowszym filmie pokazuje jak poradzić sobie z problemem typowej salonowej klientki. Nie będzie to łatwa koloryzacja. Aby poradzić sobie z tą metamorfozą będzie potrzebne intensywne zaangażowanie, odpowiednia wiedza i umiejętności oraz niezbędne wskazówki, których udzieli Wam Sylwia. Zapraszamy do obejrzenia filmu platformy Step4Hair.com

Edukator: Sylwia Tomanek

Kategorie: Koloryzacja

Zapisz się do naszego newslettera

Bądź na bieżąco i śledź najmodniejsze trendy we fryzurach! Zostaw nam swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowościach na naszej platformie!

Wszelkie prawa zastrzeżone © STEP4HAIR.com 2014. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu i Polityki prywatności.