Oglądasz skróconą wersję filmu, aby mieć dostęp do całego filmu kup go TERAZ!
Szalone grzywki i intensywne kolory były kiedyś hitem, pamiętacie? 😍   Moda na fryzury awangardowe, którą wykonał Sławek Kublin pojawiła się ponad 10 lat temu, kiedy wśród nastolatków popularny stał się pop, punkowy styl ubierania się i bycia. Na topie były mocno wycieniowane włosy, zamaszysta, skośna grzywka oraz nastroszona stylizacja. Szałową fryzurę podkreślano mocnymi kolorami, głównie farbując włosy na czarno, czerwono, fioletowo lub na platynowy blond. Fryzury te z grzywką stały się supermodne i inspirujące. ✂️😁 Trend wciąż ma się świetnie, dlatego warto o nim przypomnieć. Jeśli macie ochotę na radykalną stylizację włosów to ten film z pewnością wam w tym pomoże.   🔥🔥🔥 Warto wiedzieć jak technicznie wykonać tą fryzurę i może czas zaskoczyć klientki? 🤗   Zobacz najnowszy film i dowiedz się jak wrócić do zapomnianego trendu i wykonać tę niesamowicie oryginalną stylizację. ✅ Idealnie wykorzystane autorskie systemy strzyżeń ✅ Cenne porady i wskazówki ✅ Mocna metamrofoza  

Edukator: Sławomir Kublin

Kategorie: Strzyżenie damskie

Zapisz się do naszego newslettera

Bądź na bieżąco i śledź najmodniejsze trendy we fryzurach! Zostaw nam swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowościach na naszej platformie!

Wszelkie prawa zastrzeżone © STEP4HAIR.com 2014. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu i Polityki prywatności.