Nauka zawodu fryzjera Long staż

  • Pierwsza w Polsce Internetowa Platforma Fryzjerska
  • Zawód fryzjera w 10 tygodni
  • Najnowsze trendy we fryzurach
  • Fryzury krok po kroku
  • W abonamencie taniej, sprawdź!

Era fryzjerskiej rewolucji online!

Coco Chanel zapoczątkowała rewolucję w modzie. Światem wizażu zatrząsł Kevyn Aucoin, a oblicze fryzjerstwa odmieni... Step4hair! To pierwsza w Polsce Internetowa Platforma Fryzjerska, która rozpocznie rewolucję online. Tylko teraz, dzięki pozyskanym środkom unijnym tworzymy możliwość nauki zawodu fryzjera przez internet.

Step4hair.com to innowacyjny i nowatorski projekt stworzony przez osoby z wieloletnim doświadczeniem edukacyjnym w branży fryzjerskiej. Za pomocą filmów szkoleniowych i internetu przedstawiamy najbardziej unikalne metody oraz zaawansowane szkolenia z dziedziny koloryzacji, strzyżenia i stylizacji.

Nasza platforma umożliwia rozpoczęcie nauki zawodu od podstaw, bez ograniczeń wiekowych.

W domu lub z każdego innego miejsca na świecie, o zupełnie dowolnej porze, a przede wszystkim w bardzo atrakcyjnej cenie będziesz mógł spełnić swoje marzenie o fryzjerstwie!

Jesteś fryzjerem, a może dopiero chcesz rozpocząć przygodę z tym fascynującym zawodem? Lepiej nie mogłeś trafić! Dzięki step4hair.com nauczysz się zawodu fryzjera przez internet.

Jesteś indywidualnym Klientem?

Na step4hair.com znajdziesz blisko 150 propozycji fryzur: od klasycznych i casualowych, poprzez fantazyjne upięcia, aż po fryzury awangardowe i stylizacje fashion.

Ty też możesz mieć taką fryzurę. Wykonaj ją razem z nami!

Bądź na bieżąco i śledź nas na: www.step4hair.com

Dołącz do nas na Facebooku: www.facebook.com/step4hair

Fryzjerstwo staje się naszą wspólną pasją!

Wszelkie prawa zastrzeżone © STEP4HAIR.com 2014. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu i Polityki prywatności.