Nie mogę się zarejestrować. Co zrobić?

Jeżeli podczas próby rejestracji pojawił się komunikat: "Podany adres e-mail istnieje już w naszym systemie", być może jest to adres zapisany w liście mailingowej.

Jeżeli chciałbyś posiadać pełne konto w naszym systemie, wykonaj następujące kroki:

 1. Użyj opcji "Ustaw nowe hasło" - wymagany jest dostęp do podanego adresu e-mail.
 2. Uzupełnij dane adresowe i osobowe.

Jeśli nie masz dostępu do podanego adresu e-mail, przejdź do opcji "Rejestracja" i użyj innego adresu mailowego.

Czy bez konta można kupować w S4H?

Nie posiadam konta klienta, jak mogę dokonać zakupu w platformie S4H?

Aby dokonać zakupu w platformie S4H, musisz założyć konto klienta.

Nie pamiętam hasła, co zrobić?

Jeśli zapomniałeś hasła dostępu:

 1. przejdź na stronę odzyskiwania hasła.
 2. wpisz swoją nazwę użytkownika
 3. kliknij na przycisk: "Ustaw nowe hasło"
 4. sprawdź swoją skrzynkę e-mail
 5. postępuj zgodnie z instrukcją podaną w wiadomości e-mail
Jak zalogować się do panelu klienta?

Aby zalogować się do panelu klienta należy:

 1. kliknąć na przycisk "Zaloguj się" na stronie S4H
 2. wpisać nazwę użytkownika oraz hasło
 3. kliknąć na przycisk "Zaloguj".
Jak kupić film na platformie STEP4HAIR?

Zaloguj się na stronie www.step4hair.com, wpisz swój login (e-mail użytkownika) i ustanowione przez siebie hasło. Następnie zapoznaj się z ofertą, wybierz kurs i jedną z czterech dogodnych dla Ciebie opcji zakupu: abonament, abonament dla szkół, zakup jednorazowy lub kod promocyjny. Po kliknięciu opcji system zapyta, czy posiadasz już abonament lub czy chcesz wykupić nowy. Jeśli masz już u nas abonament, zaznacz opcję posiadanego abonamentu i oglądaj wybrany film. Jeśli jeszcze nie posiadasz abonamentu, nasz system transakcyjny pozwoli Ci go zakupić już w kilka minut. Do tego celu będziesz potrzebował dostępu do swojej skrzynki mailowej, aby potwierdzić transakcję.

Poniżej opis dokonywania transakcji krok po kroku:

 1. Wybierz z listy filmów szkoleniowych ten, który Cię interesuje.
 2. Kliknij przycisk „kupuję” i potwierdź zakup. Jeśli posiadasz już abonament i
 3. Po wybraniu opcji „kupuję” przekierowany zostaniesz do płatności online. Po sfinalizowaniu transakcji otrzymasz potwierdzenie zakupu na email podany przy rejestracji. Po dokonaniu zakupu odpowiedniego szkolenia na Twojej dedykowanej stronie pojawi się komunikat o jego dostępności. Każdy film ma określoną dostępność, informacja na ten temat wyświetlana jest w okienku.
Jak oglądać filmy? Co jest potrzebne?

Każdy film jest udostępniony do oglądania od momentu zakupu przez dwa dni. Warunkiem prawidłowego działania i odtwarzania filmów szkoleniowych na komputerze Użytkownika jest nawiązanie połączenia z Internetem i posiadanie przeglądarki internetowej z możliwością zapisu plików cookies. Wysoką jakość odbioru zapewni Użytkownikowi: posiadanie łącza internetowego szerokopasmowego o minimalnej przepustowości 1MB, komputera z przeglądarką wspierającą najnowsze standardy lub wtyczką Flash`ową. Użytkownik musi również posiadać aktywne konto e-mail, umożliwiające komunikację z Organizatorem.

Co jest w abonamencie?

 Abonament Złoty

Abonament ważny jest przez rok (od momentu zakupu) i umożliwia wielokrotne oglądanie wszystkich filmów szkoleniowych  zawartych w filmotece step4hair.com oraz dostęp do wszystkich nowych filmów, które będą się pojawiały raz na 2 tygodnie, z wyjątkiem kursu Long staż (nauka zawodu).

Cena: 14.90 zł

Zapisz się do naszego newslettera

Bądź na bieżąco i śledź najmodniejsze trendy we fryzurach! Zostaw nam swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowościach na naszej platformie!

Wszelkie prawa zastrzeżone © STEP4HAIR.com 2014. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu i Polityki prywatności.